Wanneer gebruik je welk middel?
Plamuur gebruik je om kleine gaatjes en oneffenheden op te vullen. Vaak zijn dit gaatjes tot 5 mm diep zoals schroef gaatje of beschadigingen. Je kunt de meeste plamuren gebruiken voor op hout, metaal, polyester, gids, beton en geschilderde materialen.
Je gebruikt een houtrotvuller wanneer je gaten of beschadigingen hebt die groter zijn dan 5 mm. Houtrotvullers zijn voornamelijk voor hout bedoeld, maar sommige kunnen ook op beton gebruikt worden.
Om kleine oneffenheden of gaatje in de muur te repareren gebruik je een muurvuller. Sommige producten zijn kant-en klaar en andere moet je met water aanmaken.
Om gaten of scheuren in beton te repareren gebruik je een betonreparatie middel.
Kit gebruik je voornamelijk bij scheuren of kieren die open staan. Er zijn verschillende soorten kit met verschillende eigenschappen.
Plamuur en vulmiddelen online bestellen
Alle plamuren en vulmiddelen zijn gemakkelijk en voordelig online te koop. Bestel je op werkdagen voor 22:00 uur, dan sturen we bestelling dezelfde dag nog naar je toe. Bij bestellingen boven de 50 euro betaal je geen verzendkosten.
Heb je nog vragen of wil je advies, dan kan je altijd contact met ons opnemen.